Alle producten
zoekwoorden [ high speed linear voice coil actuator ] bij elkaar passen 175 producten.
24V lineaire stemspiraal actuator VCAB-serie Miniatuur stemspiraal motor
| Linearity: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Voltage Range: | 24V |
High Force Output Linear Coil Actuator High Repeatability Linear Voice Coil
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Hoog |
| Lineariteit: | Hoog |
Compacte snelle reactie lineaire stem spoel actuator voor automatisering robotica
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0436-0187-00A |
| gewicht ((g): | 648 |
Hoge snelheid lineaire spreekspoelmotor Hoge precisie lineaire motor
| Productsoort: | De lineaire Motor van de Stemrol met Schacht |
|---|---|
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
| Stroklengte: | 12 mm |
High Resolution Linear Voice Coil Motor met as voor industriële automatisering
| Productsoort: | De lineaire Motor van de Stemrol met Schacht |
|---|---|
| Herhaalbaarheid: | Hoog |
| Nominale snelheid: | 100HZ (T/MIN) |
Frictievrije lange levensduur lineaire stemspiraal actuator voor precisie medische instrumenten
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0035-0105-00A |
| gewicht ((g): | 91 |
High-resolution lineaire stem spoelmotoren met een hoge uitgangskracht voor de automatiseringsindustrie
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Repeatability: | High |
Compacte lineaire stemspiraal actuator hoge snelheid Vcm stemspiraal motor
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
16 mm slag lineaire stem spoel actuator VCAP serie lineaire stem spoel motor
| Force: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
X-Y Motion Flat Type Lineaire Stem spoel actuator Low Noise Micro Stem spoel actuator
| Gebruik: | BOOT, Auto, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
|---|---|
| TYPE: | Servomotor |
| Bouw: | Permanente magneet |

