Alle producten
zoekwoorden [ high speed linear voice coil actuator ] bij elkaar passen 175 producten.
2500N lineaire stem spoel motor 6.2mm slaglengte lineaire DC motoren
| Krachtuitgang: | Hoog |
|---|---|
| Resolutie: | Hoog |
| Nominaal vermogen: | 2500 N |
Stroklengte 75 mm lineaire motor actuator Aluminium legering lineaire stem spoel motor
| Current: | 4A |
|---|---|
| Weight: | Low |
| Stroke Length: | 75mm |
Hoge resolutie VCM-stemspiraalmotoren met nauwkeurige positionering voor medische apparaten
| Een beroerte: | 6.4mm |
|---|---|
| Grootte: | klein |
| Resolutie: | Hoog |
High Precision Positioning High Response Rotary Voice Coil Motor voor optische scanning
| Bescherm de functie: | Volledig ingesloten |
|---|---|
| Toepassing: | Automatisch Product |
| Spanning: | 6.7V |
High Acceleration Hollow Core Motor Voice Coil Actuator For Optical Focusing
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Productmodel: | VCAD0120-0200-00A |
| Commutatie: | Borstel |
Hoge precisie VCM stem spoel motor permanente magneet mini motor laag geluid
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica, optische lens, laser |
| Type: | Micro-motor |
Hooggevoeligheid Volledig huis Voice Coil Actuator Lichtgewicht VCM Voice Coil Motor
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Levensduur: | 100 miljoen keer |
| PARTIJaantal: | Nog-YQDJ64 |
Op maat gemaakte volledig huis stem spoel actuator High Frequency Micro Motor lineaire medische pompen
| Stroke Length: | 12mm |
|---|---|
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
| Weight: | Light |
4.9A Stroomlineaire stemspiraalmotor met hoge versnelling Compacte lineaire actuator
| Peak force: | 65N |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
Precision Test Voice Coil Motor High Frequency Outlet Type Voice Coil Actuator
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
|---|---|
| Connector: | Molex |
| Resolution: | Hight |

