Alle producten
zoekwoorden [ high speed linear voice coil actuator ] bij elkaar passen 175 producten.
24V High Response Linear Voice Coil Motor voor 3C Electronics Assembly
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0033-0099-00A |
| gewicht ((g): | 5.87 |
Hiah Stabiliteit Lineaire Spreekspoelmotor voor Snelle Camera Autofocus Systemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0044-0040-00A |
| gewicht ((g): | 46.5 |
High-precision miniatuur axiale lineaire stem spoel motoren voor laser snijden
| Productsoort: | de lineaire motor van de stemrol |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets |
| Resolutie: | hoog |
Hoogfrequente luidruchtigheid VCAB-serie lineaire stemspiraalmotoren voor precisieinspectieapparatuur
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0087-0563-00A |
| Gewicht: | 177g |
Laag geluid Hoogwaardige actuator lineaire stem spoel motor voor eerste hulp medische
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica, optische lens |
| Type: | Servomotor |
High Speed Linear Actuator Rotary Voice Coil Motors voor monteurs
| Posten: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Modelnummer: | VARS0706-014-00A |
| Maximumreis (mm): | 14 |
6N Piekkracht lineaire elektrische actuator Hoog positioneringsnauwkeurigheid Stem spoel actuator
| Name: | Linear Motor Actuator |
|---|---|
| Power Supply: | DC |
| Voltage: | 13V |
High Precision Micro Flat Linear Voice Coil Motor voor het snijden van halfgeleiders met laser
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAP0030-0200-00A |
| Piekkracht: | 30N |
High Speed Rectangular Voice Coil Motor Lineaire motor actuator voor de halfgeleiderindustrie
| Artikel 1: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Modelnummer: | VCAS0013-0343-00A |
| Totale slag: | 34.3mm |
Compacte stemspiraal lineaire actuator met laag geluidsniveau
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Size: | Compact |

