Alle producten
zoekwoorden [ high speed linear voice coil actuator ] bij elkaar passen 175 producten.
Hiah Performance lineaire spreekspoelactuator voor precisietaken in industriële automatisering
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0105-0164-00A |
| gewicht ((g): | 150 |
XY-as lineaire stem spoel actuator platte motoren voor micro machine tool industrie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer: | VCAP0030-0200-00A |
| Gebruik: | BOAT, auto, huishoudelijk apparaat, UAV, 3D-printen, microscoop, robot, medische ventilatoren, optis |
Hoge precisie, snelle respons lineaire spreekspoelmotor voor automatisering en halfgeleiders
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0044-0059-00A |
| gewicht ((g): | 43 |
Hoge snelheid VCM stem spoel motor kleine kernloze motor met laag geluid hoge betrouwbaarheid
| Spanning: | 44.9V |
|---|---|
| Stroom: | Laag |
| Kosten: | Laag |
12 Takt lineaire stem spoel motor met een hoge herhaalbaarheid Micro Voice Coil Actuator
| Speed Range: | High Speed |
|---|---|
| Linearity: | High |
| Load Capacity: | High |
Hoogprecisie roterende stem spoel actuator 20° slag bewegende spoel actuator
| geluid: | Laag |
|---|---|
| Kracht: | 2W |
| Torsen: | 0.77N.m. |
Hoge snelheid Rotary Voice Coil Motor Oscillation Reciprocation Voice Coil Motor VCM
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Hoog positioneeringsnauwkeurigheid en precieze positionering lineaire stem spoel motor
| Resolution: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Positioning Accuracy: | High |
High Speed Rotary Voice Coil Motor VCM 54g Roterende met 0,05 mm nauwkeurigheid
| Leven: | 10.000 uur |
|---|---|
| Grootte: | 50*50*50 mm |
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |

