Alle producten
zoekwoorden [ high speed linear voice coil actuator ] bij elkaar passen 175 producten.
Micro Linear Voice Coil Motor Drive Shaft Actuator Voor Cnc Lasersnijden
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Verplaatsing: | Borstel |
| Modelnummer: | VCAB0022-0448-00A |
Soepel stem spoel actuator VCM High Power Mini Flat Servo Motor Lang leven
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, robots, UAVs, medische ventilator, 3D druk, microscopen, endoscoop |
| Type: | Servomotor |
Stabiele lineaire stem spoel motor oscillerende micro motor voor inverter dataverzamelaar
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, robots, UAVs, medische ventilator, 3D druk, microscopen, endoscoop |
| TYPE: | Servomotor |
Rotary Voice Coil Motor 0,22 N.m Rotary Voice Coil Actuator voor industriële
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Spanning: | 15.5V |
| Materiaal: | aluminiumlegering |
Hoge responsfrequentie stem spoel motor module met as voor de industriële sector
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Hoogprecisie gelijkstroommotoren voor de uitvoering van mechanische onderdelen
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Koppel: | Verzoeken |
Hoogprecisie lineaire motor actuator rechthoekig type lineaire stem spoel motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Type: | Servomotor |
| Frequentie: | 50 |
7.2mm Volledig huis stem spoel actuator lineaire stem spoel gemotoriseerde lineaire aandrijving motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| type: | Micro-motor |
High Speed Linear Motor Actuator VCAS-serie Low Noise Micro Voice Coil Actuator
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Stroke Length: | 34mm |
| Material: | Aluminum Alloy |
Medische testapparatuur Volledig ingebouwde stemspiraalactuator Hoogfrequente stemspiraalmotor
| Gebruik: | BOOT, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
|---|---|
| type: | Micro-motor |
| Torsen: | Verzoeken |

