Alle producten
zoekwoorden [ high speed linear voice coil actuator ] bij elkaar passen 175 producten.
Hoge Snelheid Micro Roterende Voice Coil Motor voor Automatische Focusapparatuur voor Optische Lenzen
| Gewicht: | 350g |
|---|---|
| Lengte: | 169mm |
| Spanning: | 26V |
High-precision Custom High Frequency Voice Coil Motor met lager voor klepbewerking
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Type: | Servomotor |
| Frequentie: | 50/60 Hz |
Lichtgewicht lineaire motor actuator hoge snelheid lineaire elektrische motor hoge frequentie
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Piekkracht: | 2.1N |
| PARTIJaantal: | Nog-YQDJ23 |
Geavanceerde trillingsmotoren stem spoel actuator voor soepele beweging in robotsystemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Nominaal vermogen: | 39 |
Hoogfrequente lineaire elektromotor actuator Rechthoekig type actuator
| Modelnummer: | VCAS0002-0498-00A |
|---|---|
| Grootte: | 80 mm |
| Piekkracht: | 2.1N |
Hoog laadvermogen lineaire stem spoel motoren hoge precisie voor de automatiseringsindustrie
| Resolutie: | Hoog |
|---|---|
| Productsoort: | De lineaire Motor van de Stemrol met Schacht |
| Nominaal vermogen: | 2500 N |
Hoogfrequentie-respons 6.9A VCM-stemspoelmotor Micro Direct Drive-motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Optisch project, Lasermateriaal, Halfgeleider |
| Type: | Micro-motor |
Mini Voice Coil lineaire actuator rechthoekige motor X-Y-asbewegingen voor de halfgeleider
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| TYPE: | Micro-motor |
445N Volledig huis Voice Coil Driver Oscillating Voice Coil Motor Driver Voor laser scannen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, robots, UAVs, medische ventilator, optica, 3D druk, microscopen |
| Type: | Micro-motor |
Korte reactietijd Stem spoel motor modules Hoog nauwkeurig lineair positioneringsstadium
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |

