Alle producten
zoekwoorden [ high speed linear voice coil actuator ] bij elkaar passen 175 producten.
Hoog positioneringsnauwkeurigheid lineaire stemspiraal Compacte lineaire stemspiraalmotor
| Operating Temperature: | Wide |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Stroke Length: | 4mm |
19mm slag lineaire stem spoel motor hoge precisie 29V gelijkstroom motor
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
|---|---|
| Stroombereik: | 4.9A |
| Resolutie: | Hoog |
Rectangular Voice Coil Actuator High Acceleration Permanent Magnet Actuator
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
42.7 Spanningsbereik lineaire stemspiraal High Precision Linear Coil Actuator
| Force Output: | High |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Voltage Range: | 42.7 |
Micro-magnetische actuator lineaire stem spoel motor module voor dunne plaat laser snijmachines
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer: | VCAH0040-0240-00A |
| Totale slag: | 24 mm |
XY Permanente Magneten Motor Lineaire Stem spoel motor Hoog nauwkeurigheid
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Op |
| Type: | Micro-motor |
Hoge snelheid volledig ondergebracht stem spoel actuator hoge positioneringsnauwkeurigheid stem spoel motor
| Continuous Force: | 4.2N |
|---|---|
| Product Name: | Fully House Voice Coil Actuator |
| Voltage: | 26.6V |
2500N lineaire stemspiraalmotor laag energieverbruik bewegende magneet stemspiraal actuator
| Voltage Range: | 5.4V |
|---|---|
| Stroke Length: | 3mm |
| Current Range: | 1.2A |
Hoge respons precisie lineaire spreekspoelmotor voor microbewegingsbesturing van halfgeleiders
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0262-0112-00A |
| gewicht ((g): | 285 |
SUPT Motion Voice Coil Motor Actuator TBD Micro Voice Coil Actuator
| Spanning ((V): | 26.9 |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | TBD |
| Gebruik: | BOOT, Auto, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |

