Alle producten
zoekwoorden [ vcm voice coil ] bij elkaar passen 117 producten.
VCAB-serie lineaire stem spoel hoge kracht output VCM lage geluidsmotor hoge efficiëntie
| Current Range: | 4.2A |
|---|---|
| Repeatability: | High |
| Rated Power: | 2500N |
Hoge Snelheid Micro Roterende Voice Coil Motor voor Automatische Focusapparatuur voor Optische Lenzen
| Gewicht: | 350g |
|---|---|
| Lengte: | 169mm |
| Spanning: | 26V |
Zeer nauwkeurige roterende spreekspoelmotor voor inspectieapparatuur voor halfgeleiderwafels
| Gewicht: | 65 g |
|---|---|
| Lengte: | 81 mm |
| Spanning: | 8.4V |
Hoogfrequente reactie Rotary Voice Coil Actuator 0.84N.M Rotary Moving Coil Actuator
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
|---|---|
| Spanning: | 6.3V |
| Type: | Roterende Motor |
11.5V ademhalingsprecisie High Performance Actuator Voice Coil Motor
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Kracht: | 2500 N |
| PARTIJaantal: | Nog-YQDJ62 |
Laag geluid Hoogwaardige actuator lineaire stem spoel motor voor eerste hulp medische
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica, optische lens |
| Type: | Servomotor |
2500N lineaire stem spoel motor 12mm slag lineaire kleine 24v motor licht gewicht
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Kracht: | 2500 N |
| Nominale snelheid: | 100HZ (T/MIN) |
Lichter bewegende spoel actuator stem spoel directe aandrijving motor voor snelle spiegelbesturing
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, medisch, halfgeleider, ruimte, klepcontrole, trillingsplatform en de |
| Type: | Micro-motor |
Lichtgewicht High Frequency Rotary Voice Coil Motor voor het hanteren van manipulator
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
High Precision 90 Grade Rotary Voice Coil Motor voor scansystemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer: | VARS0017-090-00A |
| Versnelling: | Variabele snelheid |

