Alle producten
zoekwoorden [ vcm voice coil ] bij elkaar passen 112 producten.
Hoogprecisie VCAR-serie Stem spoelmotoren voor automatiseringsapparatuur
| Totale slag: | 11.2mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0262-0112-00A |
| Piekkracht: | 262N |
Hoge precisie 0,05 mm stem spoel motor DC lineaire actuator voor industriële automatisering
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
Lichtgewicht Voice Coil Motor Modules VCM Hoge respons zonder cogging effect
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |
Hoogfrequente rechthoekige stemspiraalmotoren voor gebruik in automatiseringsapparatuur
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
Miniatuur stem spoel lineaire actuator voor permanente magneetmotoren voor 3D-printers
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
Magnet lineaire elektrische motoren stem spoel motor VCM High Frequency lineaire actuator
| Spanning ((V): | 44.9 |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | TBD |
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets |
Hoogrespons Hoog prestatie actuator lichtgewicht stem spoel motoren Biomedisch project
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Miniatuur DC cilindrische stemspiraalmotoren voor optische systemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |
Hoogprecisie-stemspoelmotor Vibratiemotoren voor automatische positioneringssystemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
Korte slag stem spoel motor modules gesloten lus servo lineaire bewegingsstadium voor CNC-machine
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |

