Alle producten
zoekwoorden [ vcm voice coil ] bij elkaar passen 113 producten.
Hoogfrequente magnetische stem spoel lineaire actuator voor camerafocus
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |
Hoogresolutie, lange levensduur, lineaire bewegingsmotor, hoge nauwkeurigheid, stemspiraalmotor
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Kracht: | Hoog |
| Geluid: | Laag |
Hoge versnelling Compact Voice Coil Motor Direct Drive Motor met controller
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |
Hoge Snelheid Micro Roterende Voice Coil Motor voor Automatische Focusapparatuur voor Optische Lenzen
| Gewicht: | 350g |
|---|---|
| Lengte: | 169mm |
| Spanning: | 26V |
Elektrische high-performance actuator VCM Long Life High Efficiency Motor
| Bescherming: | IP67 |
|---|---|
| Piekkracht: | 15N |
| Leven: | Lang |
Vibrator met hoge nauwkeurigheid
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
High Precision Hollow Core Motor Miniatuur VCM Lineaire Actuator voor het focussen van mobiele telefooncamera's
| Materiaal motorbehuizing: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing: | Holle kernmachines |
| Totale slag: | 20 mm |
Hoge-precisie motor met lage geluidsdruk, hoge prestatie actuator voor medische apparatuur
| Life: | Long |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Type: | Electric |
Industriële motor met hoge prestaties, met een hoge omgekeerde motor voor cameraprecisie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Hoog nauwkeurige spanningsgestuurde motor zonder kern geborstelde motor licht gewicht
| Betrouwbaarheid: | Hoog |
|---|---|
| Kracht: | Hoog |
| Motortype: | Stem spoel motor |

