Alle producten
zoekwoorden [ vcm voice coil ] bij elkaar passen 112 producten.
High Precision VARS Series Rotary Voice Coil Motors voor de halfgeleiderindustrie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
Hoogprecisie lineaire motor actuator rechthoekig type lineaire stem spoel motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Type: | Servomotor |
| Frequentie: | 50 |
X-Y Motion Flat Type Lineaire Stem spoel actuator Low Noise Micro Stem spoel actuator
| Gebruik: | BOOT, Auto, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
|---|---|
| TYPE: | Servomotor |
| Bouw: | Permanente magneet |
High Precision Micro VCAR Series Voice Coil Motors voor medische apparaten
| Beschermen functie: | Totaal ingesloten |
|---|---|
| Versnelling: | Hoog |
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
Motor met een laag geluidsniveau voor een motor met een hoge versnelling
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
| Type: | Micro-motor |
Hoge precisie Micro Voice Coil Motor voor testapparatuur
| Totale slag: | 6.2mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0015-0062-00A |
| Piekkracht: | 15N |
436N High Speed Micro Voice Coil Actuator Voor Encoder Voice Coil Motors
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, robots, UAVs, medische ventilator, optica, 3D druk, microscopen |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Torsen: | Verzoeken |
Roterende stemspiraal actuator met laag geluid Roterende VCM-motor van aluminiumlegering 0,12N-M
| Garantie: | 3months-1 jaar |
|---|---|
| Grootte: | 50*50*50 mm |
| Piekkoppel: | 0.22N.m |
Hoogfrequente reactie Roterende stem spoel motor Hoog positioneringsnauwkeurigheid
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
|---|---|
| Versnelling: | Hoge snelheid |
| Kracht: | 6W |
11V 90° slag lichtgewicht motor roterende stem spoel motor voor precisiecontrole
| Gewicht: | 18 g |
|---|---|
| Lange: | 70 mm |
| Spanning: | 11V |

