Alle producten
zoekwoorden [ vcm voice coil ] bij elkaar passen 112 producten.
laag geluid lichtgewicht VCAR-serie Voice Coil Motors voor de halfgeleiderindustrie
| Een beroerte: | Korte |
|---|---|
| Type spoel: | Meerdere lagen |
| Resolutie: | Hoog |
High Speed Micro VCM Voice Coil Motor voor optische systemen voor 3D-inspectie
| Totale slag: | 4 mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0044-0040-00A |
| Piekkracht: | 44N |
Hooggevoeligheid Volledig huis Voice Coil Actuator Lichtgewicht VCM Voice Coil Motor
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Levensduur: | 100 miljoen keer |
| PARTIJaantal: | Nog-YQDJ64 |
High-precision lineaire stem spoel motor VCAB-serie voor laag geluid en soepele werking
| Load Capacity: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 28V |
| Linearity: | High |
Nieuw ontwerp Stem spoel Micro Motor Beweging Hoogfrequentiemotor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica, optische lens, laser |
| Type: | Micro-motor |
Hoge precisie VCM stem spoel motor voor 3D inspectie toepassingen
| Totale slag: | 6.4mm |
|---|---|
| model: | VCAR0007-0064-00A |
| Piekkracht: | 7.8N |
Hoge snelheidsstemspoelmotor Flexibel voedingsmechanisme Trillingsmotor
| Temperature: | High Temperature |
|---|---|
| Motor Type: | Vibration Motors |
| Material: | High Quality Material |
Hoge snelheid VCAR stem spoel motoren voor halfgeleider inspectie toepassingen
| Algemene dimensie: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Kenmerkend: | Hoge versnelling |
| Kleur: | Zilvergrijs |
Hoogfrequentie-respons Hoogvermogen actuator Lang levensduur Stem spoel motor 15N Piekkracht
| Name: | High Performance Actuator |
|---|---|
| Weight: | Light |
| Leven: | Lang |
294N 50mm slag magnetische motor stem spoel motor hoge versnelling
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
| Type: | Micro-motor |

