Alle producten
zoekwoorden [ vcm voice coil ] bij elkaar passen 112 producten.
Hoogfrequente responsstemspoelmotor Micro lineair platform voor automatische scherpstellingssystemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Hoogfrequente stem spoel motor stadium lage snelheid DC lineair gemotoriseerde optische stadium
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, robots, UAVs, medische ventilator, optica, 3D druk, microscopen |
| Type: | Micro-motor |
Roterende motoren met hoge positieprecisie voor de vervaardiging van halfgeleiders
| Naam: | Roterende spreekspoelmotor |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering |
| geluid: | Laag |
High Performance Rotary Voice Coil Motor Dynamic Coil Actuator voor halfgeleiders
| Kracht: | 2W |
|---|---|
| Spanning: | 15.5V |
| Naam: | Roterende spreekspoelmotor |
Rotary Voice Coil Motors High-Speed Peak Torque 0.22N.M Voor de halfgeleiderindustrie
| geluid: | Laag |
|---|---|
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
| Naam: | Roterende spreekspoelmotor |
Hoge precisie, laag geluid, kleine holle motor, stem spoelmotor, voor visiesystemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator, Opti |
| Type: | Micro-motor |
Hoogprecisie lineaire stemspiraal motor slaglengte 20 mm stemspiraal motor
| Protection: | IP67 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Force: | High |
Swing Type Voice Coil Motor met Encoder Rotary Voice Coil voor optische uitlijning
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Car, servosysteem met gesloten lus van CNC-bewerkingsmachines, en kan worden gebruikt om linea |
| Type: | Micro-motor |
High Speed Rotary Voice Coil Motor Lineaire optische voice coil actuator voor klepveld
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
Hoogfrequente lineaire stemspiraal actuator platte elektrische gelijkstroommotoren
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Torsen: | Verzoeken |

