Alle producten
zoekwoorden [ vcm voice coil ] bij elkaar passen 112 producten.
Eenvoudige stem spoel actuator vlakke miniatuur lineaire motoren voor de micro machine tool industrie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Op |
| Type: | Micro-motor |
Groepsspeler met 32°-takt en met een laag geluidsniveau
| Versnelling: | Hoge snelheid |
|---|---|
| Continu koppel: | 0.12N-m |
| Garantie: | 3months-1 jaar |
Mini lineaire stemspiraal actuator met hoge precisie vlakke luchtvaartstemspiraalmotor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Op |
| TYPE: | Micro-motor |
Hoogfrequente omgekeerde oscillerende stemspiraalmotor voor audiotoestellen
| Verpakking: | in kartonnen doos |
|---|---|
| Magneetmateriaal: | Neodymium |
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
Rotary Voice Coil Motor 0,22 N.m Rotary Voice Coil Actuator voor industriële
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Spanning: | 15.5V |
| Materiaal: | aluminiumlegering |
Aluminiumlegering Rotary Voice Coil Motor High Positioning Accuracy VCM Motor 52V Rotary
| geluid: | Laag |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering |
| Torsen: | 7.1 N.m. |
High Speed Rotary Voice Coil Motor VCM 54g Roterende met 0,05 mm nauwkeurigheid
| Leven: | 10.000 uur |
|---|---|
| Grootte: | 50*50*50 mm |
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
Hoge snelheid Rotary Voice Coil Motor Oscillation Reciprocation Voice Coil Motor VCM
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
0.22N.M. Piekkoppel Rotary Voice Coil 0.05mm Precision Voice Coil Actuator
| Continu koppel: | 0.12N-m |
|---|---|
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
| geluid: | Laag |
Micro Permanent Magnet Motor Lineaire ingebouwde schacht stem spoel motor voor de halfgeleiderindustrie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |

