Alle producten
zoekwoorden [ vcm voice coil ] bij elkaar passen 112 producten.
Kleine elektrische magnetische motor stem spoel lineaire actuator hoge positioneringsnauwkeurigheid
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
| Type: | Micro-motor |
0.84N.M. Piekkoppel Rectangular Voice Coil Motor voor lasertechnologieën
| Leven: | ≥10000h |
|---|---|
| Spanning: | 6.3V |
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
Precision Rotary Voice Coil Motor Micro Linear Actuator voor automatiseringsapparatuur
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, auto-, medische, halfgeleider-, ruimtevaart-, klepbedienings-, trilplatform- en automatisering |
| Type: | Micro-motor |
Hoge precisie micro roterende spreekspoelmotoren voor optische toepassingen
| Gewicht: | 225.5g |
|---|---|
| Lengte: | 115 mm |
| Spanning: | 52.4V |
Aluminiumlegering Volledig afgesloten stem spoel actuator 50 mm looddraad VCM motor
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
| Stroke Length: | 7.5mm |
Micro Hoge Precisie Positionering Roterende Spreekspoelmotor Voor Robotarmen
| Gewicht: | 21.5g |
|---|---|
| Lengte: | 60 mm |
| Spanning: | 15.5V |
Korte reactie Stem spoel motor module Geen cogging effect VCM motor module
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
| Type: | Micro-motor |
VCAB-serie lineaire stem spoel hoge kracht output VCM lage geluidsmotor hoge efficiëntie
| Current Range: | 4.2A |
|---|---|
| Repeatability: | High |
| Rated Power: | 2500N |
Hoogfrequente reactie Rotary Voice Coil Actuator 0.84N.M Rotary Moving Coil Actuator
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
|---|---|
| Spanning: | 6.3V |
| Type: | Roterende Motor |
11.5V ademhalingsprecisie High Performance Actuator Voice Coil Motor
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Kracht: | 2500 N |
| PARTIJaantal: | Nog-YQDJ62 |

