Alle producten
zoekwoorden [ linear voice coil actuator low noise ] bij elkaar passen 93 producten.
Hoog nauwkeurige positionering van de hangerhoek Rotary Voice Coil Motors voor snelle spiegels
| Huismateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Posten: | Mini Electric Motors |
| Productmodel: | VARS0022-032-00A |
Geluidsarme, zeer stabiele lineaire spreekspoelmotor voor medische scanners
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0087-0563-00A |
| gewicht ((g): | 177 |
Hoge respons precisie lineaire spreekspoelmotor voor microbewegingsbesturing van halfgeleiders
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0262-0112-00A |
| gewicht ((g): | 285 |
Hoogfrequente magnetische stem spoel lineaire actuator voor camerafocus
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |
Hoogresolutie, lange levensduur, lineaire bewegingsmotor, hoge nauwkeurigheid, stemspiraalmotor
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Kracht: | Hoog |
| Geluid: | Laag |
Lichtgewicht Hoogwaardige actuator ademhaling Precision Micro lineaire motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
2.6N High Performance Actuator High Speed Actuator met geavanceerde regelparameters
| Speed: | High Speed (rpm) |
|---|---|
| Resistance: | DC |
| Actuator Constant: | 2.6N/W |
Zero-backlash lineaire servomotor, ijzerloze lineaire directe aandrijving
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Piekkracht ((N):: | 240 |
| Piekstroom (Ampèren):: | 4.8 |
Lineaire actuator van aluminiumlegering, rechthoekige actuator met een hoge positioneringsnauwkeurigheid
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
High Precision Hollow Core Motor Miniatuur VCM Lineaire Actuator voor het focussen van mobiele telefooncamera's
| Materiaal motorbehuizing: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing: | Holle kernmachines |
| Totale slag: | 20 mm |

