Alle producten
zoekwoorden [ linear voice coil actuator low noise ] bij elkaar passen 93 producten.
Korte reactietijd Stem spoel motor modules Hoog nauwkeurig lineair positioneringsstadium
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Micro Permanent Magnet Motor Lineaire ingebouwde schacht stem spoel motor voor de halfgeleiderindustrie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Zero Hysteresis Hollow Core Motor Reciprocating Voice Coil Motor voor de lucht- en ruimtevaart
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Type: | Synchrone motor |
| Frequentie: | 50 |
Lineaire actuatormotor van rechthoekig type 11V, met een laag gewicht
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Name: | Linear Motor Actuator |
| Stroke Length: | 50mm |
0.84N.M. Piekkoppel Rectangular Voice Coil Motor voor lasertechnologieën
| Leven: | ≥10000h |
|---|---|
| Spanning: | 6.3V |
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
High Precision Micro Rotary Voice Coil Motor voor spiegels Low Noise Design
| Bescherm de functie: | Volledig ingesloten |
|---|---|
| Productmodel: | VARS0706-014-00A |
| Piekkoppel: | 7.1 N.m. |
11.5V ademhalingsprecisie High Performance Actuator Voice Coil Motor
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Kracht: | 2500 N |
| PARTIJaantal: | Nog-YQDJ62 |
Roterende motoren met hoge positieprecisie voor de vervaardiging van halfgeleiders
| Naam: | Roterende spreekspoelmotor |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering |
| geluid: | Laag |
Lichtgewicht lineaire stem spoel motor met hoge versnelling lineaire servo actuator
| Gewicht: | 0.28kg |
|---|---|
| Kracht: | 260N |
| Levensduur: | 100 miljoen keer |
Hoge snelheid VCM stem spoel motor kleine kernloze motor met laag geluid hoge betrouwbaarheid
| Spanning: | 44.9V |
|---|---|
| Stroom: | Laag |
| Kosten: | Laag |

