Alle producten
zoekwoorden [ linear voice coil actuator low noise ] bij elkaar passen 93 producten.
39 mm looddraad Volledig ingebouwde stemspiraal actuator 26V micro-stemspiraal actuator
| Weight: | Light |
|---|---|
| Lead Wire: | 38.9mm |
| Voltage: | 26V |
Lange levensduur, geruisarme VCM-stemspoelmotor voor industriële automatisering
| Grootte: | klein |
|---|---|
| Gewicht: | 7.9 g |
| Geluid: | Laag |
Hooggevoeligheid Volledig huis Voice Coil Actuator Lichtgewicht VCM Voice Coil Motor
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Levensduur: | 100 miljoen keer |
| PARTIJaantal: | Nog-YQDJ64 |
Hoogprecisie gelijkstroommotoren voor de uitvoering van mechanische onderdelen
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Koppel: | Verzoeken |
7.2mm Volledig huis stem spoel actuator lineaire stem spoel gemotoriseerde lineaire aandrijving motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| type: | Micro-motor |
Op maat gemaakte volledig huis stem spoel actuator High Frequency Micro Motor lineaire medische pompen
| Stroke Length: | 12mm |
|---|---|
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
| Weight: | Light |
2500N lineaire stem spoel motor 6.2mm slaglengte lineaire DC motoren
| Krachtuitgang: | Hoog |
|---|---|
| Resolutie: | Hoog |
| Nominaal vermogen: | 2500 N |
Rectangular type Voice Coil Motor Low Noise Level Lineaire elektrische motor
| Stroke Length: | 34.3mm |
|---|---|
| Weight: | 40g |
| Speed: | Hight |
Precision Test Voice Coil Motor High Frequency Outlet Type Voice Coil Actuator
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
|---|---|
| Connector: | Molex |
| Resolution: | Hight |
SUPT Motion Voice Coil Motor Actuator TBD Micro Voice Coil Actuator
| Spanning ((V): | 26.9 |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | TBD |
| Gebruik: | BOOT, Auto, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |

