Alle producten
zoekwoorden [ linear voice coil actuator low noise ] bij elkaar passen 93 producten.
laag geluid lichtgewicht VCAR-serie Voice Coil Motors voor de halfgeleiderindustrie
| Een beroerte: | Korte |
|---|---|
| Type spoel: | Meerdere lagen |
| Resolutie: | Hoog |
Hoogfrequente, hoog betrouwbare, meerlaagse Vcm-stemspoelmotor
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
|---|---|
| Kracht: | Hoog |
| Stroom: | Laag |
50 mm slag lineaire motor actuator Hoog positionering nauwkeurigheid Voice Coil motor
| Piekkracht: | 2.1N |
|---|---|
| Herhaalbaarheid: | 0.05 mm |
| Stroklengte: | 50 mm |
Hoge precisie 0,05 mm stem spoel motor DC lineaire actuator voor industriële automatisering
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
Hoge versnelling micro-cilindrische stem spoel motor directe aandrijving motor gebruikt in robots
| Pakket: | kartonnen verpakkingen |
|---|---|
| Een beroerte: | Korte |
| Stroom: | Laag |
11V 90° slag lichtgewicht motor roterende stem spoel motor voor precisiecontrole
| Gewicht: | 18 g |
|---|---|
| Lange: | 70 mm |
| Spanning: | 11V |
Hoge precisie micro roterende spreekspoelmotoren voor optische toepassingen
| Gewicht: | 225.5g |
|---|---|
| Lengte: | 115 mm |
| Spanning: | 52.4V |
Hoogversnelde VCM-cilindervormige stemspiraalmotor voor manipulatie in halfgeleiders
| Algemene dimensie: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Nominale kracht: | 18W |
| kenmerk: | Hoge versnelling |
Cylindrische VCM-stemspiraalmotor Direct aandrijving Motoren hoge snelheid laag geluid
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Printen, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilatoren |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Torsen: | 30 |
Lichter bewegende spoel actuator stem spoel directe aandrijving motor voor snelle spiegelbesturing
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, medisch, halfgeleider, ruimte, klepcontrole, trillingsplatform en de |
| Type: | Micro-motor |

