Alle producten
zoekwoorden [ linear voice coil actuator low noise ] bij elkaar passen 93 producten.
X-Y Motion Flat Type Lineaire Stem spoel actuator Low Noise Micro Stem spoel actuator
| Gebruik: | BOOT, Auto, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
|---|---|
| TYPE: | Servomotor |
| Bouw: | Permanente magneet |
High Speed Linear Voice Coil Actuator Flat Type Voice Coil Motor
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Force: | High |
| Lifetime: | Long |
Liniële stemspiraal actuator met lage geluidsgraad, met hoge positioneringsnauwkeurigheid
| Stroke Length: | 6.8mm |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Positioning Accuracy: | High |
24V lineaire stemspiraal actuator VCAB-serie Miniatuur stemspiraal motor
| Linearity: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Voltage Range: | 24V |
16 mm slag lineaire stem spoel actuator VCAP serie lineaire stem spoel motor
| Force: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Compacte lineaire stemspiraal actuator hoge snelheid Vcm stemspiraal motor
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Hoogfrequente lineaire stemspiraal actuator platte elektrische gelijkstroommotoren
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Torsen: | Verzoeken |
XY-as lineaire stem spoel actuator platte motoren voor micro machine tool industrie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer: | VCAP0030-0200-00A |
| Gebruik: | BOAT, auto, huishoudelijk apparaat, UAV, 3D-printen, microscoop, robot, medische ventilatoren, optis |
Hoge precisie lineaire stemspoelmotor Geluidsarme VCAH-serie stemspoelmotor
| Krachtuitgang: | Hoog |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 2500 N |
| Stroombereik: | 4.2a |

