Alle producten
zoekwoorden [ linear voice coil actuator low noise ] bij elkaar passen 93 producten.
Hoogprecisie lineaire motor actuator rechthoekig type lineaire stem spoel motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Type: | Servomotor |
| Frequentie: | 50 |
High Force Output Linear Coil Actuator High Repeatability Linear Voice Coil
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Hoog |
| Lineariteit: | Hoog |
19mm slag lineaire stem spoel motor hoge precisie 29V gelijkstroom motor
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
|---|---|
| Stroombereik: | 4.9A |
| Resolutie: | Hoog |
High-resolution lineaire stem spoelmotoren met een hoge uitgangskracht voor de automatiseringsindustrie
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Repeatability: | High |
Lacht lawaai High Precision Linear Voice Coil Motors Planar Motors Voor halfgeleiderapparatuur
| Geluidsniveau: | Laag |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Elektrische gelijkstroom-Motoren |
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
Rotary Voice Coil Motor 0,22 N.m Rotary Voice Coil Actuator voor industriële
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Spanning: | 15.5V |
| Materiaal: | aluminiumlegering |
Hoogprecisie roterende stem spoel actuator 20° slag bewegende spoel actuator
| geluid: | Laag |
|---|---|
| Kracht: | 2W |
| Torsen: | 0.77N.m. |
12 Takt lineaire stem spoel motor met een hoge herhaalbaarheid Micro Voice Coil Actuator
| Speed Range: | High Speed |
|---|---|
| Linearity: | High |
| Load Capacity: | High |
High Speed Linear Motor Actuator VCAS-serie Low Noise Micro Voice Coil Actuator
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Stroke Length: | 34mm |
| Material: | Aluminum Alloy |
Hoogrespons VCM-stemspoelmotor Hoog positioneringsnauwkeurigheidsstemspoelactuator
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Kracht: | 2500 N |
| Spanning: | D.C. |

