Alle producten
zoekwoorden [ linear voice coil actuator low noise ] bij elkaar passen 93 producten.
42.7V lineaire stemspiraalmotor VCAH-serie lichtgewicht lineaire spiraalactuator
| Current Range: | 4.2A |
|---|---|
| Rated Power: | 2500N |
| Product Type: | Linear Voice Coil Motor With Shaft |
Hoge precisie VCM stem spoel motor permanente magneet mini motor laag geluid
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica, optische lens, laser |
| Type: | Micro-motor |
Laag geluid Mini elektrische motor 12 Volt elektrische motor licht gewicht
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
Groepsspeler met 32°-takt en met een laag geluidsniveau
| Versnelling: | Hoge snelheid |
|---|---|
| Continu koppel: | 0.12N-m |
| Garantie: | 3months-1 jaar |
Hoge resolutie VCM-stemspiraalmotoren met nauwkeurige positionering voor medische apparaten
| Een beroerte: | 6.4mm |
|---|---|
| Grootte: | klein |
| Resolutie: | Hoog |
Hoge snelheid Rotary Voice Coil Motor Oscillation Reciprocation Voice Coil Motor VCM
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Aluminiumlegering Rotary Voice Coil Motor High Positioning Accuracy VCM Motor 52V Rotary
| geluid: | Laag |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering |
| Torsen: | 7.1 N.m. |
Rotary Voice Coil Motors High-Speed Peak Torque 0.22N.M Voor de halfgeleiderindustrie
| geluid: | Laag |
|---|---|
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
| Naam: | Roterende spreekspoelmotor |
High Speed Rotary Voice Coil Motor VCM 54g Roterende met 0,05 mm nauwkeurigheid
| Leven: | 10.000 uur |
|---|---|
| Grootte: | 50*50*50 mm |
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
Custom High Frequency Voice Coil Motor met dragende Voice Coil Lineaire Actuator
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets |
| Type: | Micro-motor |

