Alle producten
zoekwoorden [ linear voice coil actuator low noise ] bij elkaar passen 93 producten.
Medische testapparatuur Volledig ingebouwde stemspiraalactuator Hoogfrequente stemspiraalmotor
| Gebruik: | BOOT, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
|---|---|
| type: | Micro-motor |
| Torsen: | Verzoeken |
6N Piekkracht lineaire elektrische actuator Hoog positioneringsnauwkeurigheid Stem spoel actuator
| Name: | Linear Motor Actuator |
|---|---|
| Power Supply: | DC |
| Voltage: | 13V |
Stroklengte 75 mm lineaire motor actuator Aluminium legering lineaire stem spoel motor
| Current: | 4A |
|---|---|
| Weight: | Low |
| Stroke Length: | 75mm |
Hoog laadvermogen lineaire stem spoel motoren hoge precisie voor de automatiseringsindustrie
| Resolutie: | Hoog |
|---|---|
| Productsoort: | De lineaire Motor van de Stemrol met Schacht |
| Nominaal vermogen: | 2500 N |
Hoogfrequente stem spoel motor stadium lage snelheid DC lineair gemotoriseerde optische stadium
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, robots, UAVs, medische ventilator, optica, 3D druk, microscopen |
| Type: | Micro-motor |
Respiratorische motor haptische feedback motor 2.5A VCM stem spoel actuator
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
Lichte, hooglineaire lineaire stemspiraalmotoren met weinig geluid voor de automatiseringsindustrie
| Repeatability: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 24V |
| Speed Range: | High |
Micro Hoge Precisie Positionering Roterende Spreekspoelmotor Voor Robotarmen
| Gewicht: | 21.5g |
|---|---|
| Lengte: | 60 mm |
| Spanning: | 15.5V |
Elektrische motoren met hoge versnelling, kleine massa, bewegende spoel actuator, mini plat type
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Op |
| Type: | Micro-motor |
Frictievrije lange levensduur lineaire stemspiraal actuator voor precisie medische instrumenten
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0035-0105-00A |
| gewicht ((g): | 91 |

