Alle producten
zoekwoorden [ vcm ] bij elkaar passen 117 producten.
Hoge Snelheid Micro Roterende Voice Coil Motor voor Automatische Focusapparatuur voor Optische Lenzen
| Gewicht: | 350g |
|---|---|
| Lengte: | 169mm |
| Spanning: | 26V |
Zeer nauwkeurige roterende spreekspoelmotor voor inspectieapparatuur voor halfgeleiderwafels
| Gewicht: | 65 g |
|---|---|
| Lengte: | 81 mm |
| Spanning: | 8.4V |
High Precision Micro Rotary Voice Coil Motor gebruikt voor wafer uitlijning
| Gewicht: | 21.5g |
|---|---|
| Lengte: | 60 mm |
| Spanning: | 15.5V |
High Frequency Micro Resonant Rotary Voice Coil Motor gebruikt voor chipverpakkingen
| Gewicht: | 66 g |
|---|---|
| Lengte: | 75 mm |
| Spanning: | 6.7V |
High Precision Rotary Voice Coil Motor voor Micro Bulk Feeding van halfgeleiders
| Gewicht: | 50,4 g |
|---|---|
| Lengte: | 75 mm |
| Spanning: | 6.3V |
2500N lineaire stem spoel motor 12mm slag lineaire kleine 24v motor licht gewicht
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Kracht: | 2500 N |
| Nominale snelheid: | 100HZ (T/MIN) |
High Speed Linear Motor voor twee-dimensionale spiegel Mini Linear Actuator Motor
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
436N High Speed Micro Voice Coil Actuator Voor Encoder Voice Coil Motors
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, robots, UAVs, medische ventilator, optica, 3D druk, microscopen |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Torsen: | Verzoeken |
Swing Type Voice Coil Motor met Encoder Rotary Voice Coil voor optische uitlijning
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Car, servosysteem met gesloten lus van CNC-bewerkingsmachines, en kan worden gebruikt om linea |
| Type: | Micro-motor |
High Precision VARS Series Rotary Voice Coil Motors voor de halfgeleiderindustrie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |

