Alle producten
zoekwoorden [ vcm ] bij elkaar passen 112 producten.
Hoogrespons VCM-stemspoelmotor Hoog positioneringsnauwkeurigheidsstemspoelactuator
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Kracht: | 2500 N |
| Spanning: | D.C. |
High Precision Square VCM Voice Coil Motor in mobiele audiotoestellen
| Montage-type: | flenzen |
|---|---|
| Kleur: | Zilver/Zwarte |
| Artikel 1: | Mini Electric Motors |
Lange levensduur, geruisarme VCM-stemspoelmotor voor industriële automatisering
| Grootte: | klein |
|---|---|
| Gewicht: | 7.9 g |
| Geluid: | Laag |
Hoogversnelde VCM-cilindervormige stemspiraalmotor voor manipulatie in halfgeleiders
| Algemene dimensie: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Nominale kracht: | 18W |
| kenmerk: | Hoge versnelling |
Cylindrische VCM-stemspiraalmotor Direct aandrijving Motoren hoge snelheid laag geluid
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Printen, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilatoren |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Torsen: | 30 |
Industriële robotmodule VCM Spreekspoelmotor Spreekspoel Hogesnelheidsmotor
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator. |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Torsen: | Verzoeken |
VCM-stemspoelmotor met lage resolutie cilindrische stemspoelmotor met robotarm
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Groepsspeler met 32°-takt en met een laag geluidsniveau
| Versnelling: | Hoge snelheid |
|---|---|
| Continu koppel: | 0.12N-m |
| Garantie: | 3months-1 jaar |
Hoogfrequente, hoog betrouwbare, meerlaagse Vcm-stemspoelmotor
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
|---|---|
| Kracht: | Hoog |
| Stroom: | Laag |
Roterende stemspiraal actuator met laag geluid Roterende VCM-motor van aluminiumlegering 0,12N-M
| Garantie: | 3months-1 jaar |
|---|---|
| Grootte: | 50*50*50 mm |
| Piekkoppel: | 0.22N.m |

