Alle producten
zoekwoorden [ vcm ] bij elkaar passen 112 producten.
Hoge resolutie VCM-stemspiraalmotoren met nauwkeurige positionering voor medische apparaten
| Een beroerte: | 6.4mm |
|---|---|
| Grootte: | klein |
| Resolutie: | Hoog |
High Response Micro VCM Voice Coil Motor Actuator voor Vibration Microscope Platform
| Type: | de lineaire motor van de stemrol |
|---|---|
| Productmodel: | VCAR0014-0250-00A |
| Piekkracht: | 14N |
Hoge snelheid VCM stem spoel motor kleine kernloze motor met laag geluid hoge betrouwbaarheid
| Spanning: | 44.9V |
|---|---|
| Stroom: | Laag |
| Kosten: | Laag |
High Precision Micro VCM Voice Coil Motor voor apparatuur voor automatisering van optische scherpstelling
| Totale slag: | 9,8 mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0022-0098-00A |
| Piekkracht: | 22N |
Magnet lineaire elektrische motoren stem spoel motor VCM High Frequency lineaire actuator
| Spanning ((V): | 44.9 |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | TBD |
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets |
Aluminiumlegering Rotary Voice Coil Motor High Positioning Accuracy VCM Motor 52V Rotary
| geluid: | Laag |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering |
| Torsen: | 7.1 N.m. |
Lichte gewicht Vcm Voice Coil Motor Module High Response High Speed Linear Motion Platforms
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Hoeveelheid: | 9998 |
| RPM: | 8800rpmrpm |
Hoogfrequentie-respons 6.9A VCM-stemspoelmotor Micro Direct Drive-motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Optisch project, Lasermateriaal, Halfgeleider |
| Type: | Micro-motor |
High Speed Rotary Voice Coil Motor VCM 54g Roterende met 0,05 mm nauwkeurigheid
| Leven: | 10.000 uur |
|---|---|
| Grootte: | 50*50*50 mm |
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
37 mm slag cilindrische VCM stem spoel actuator Miniatuur stem spoel motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project, Lasermateriaal |
| Type: | Micro-motor |

