Alle producten
zoekwoorden [ vcm ] bij elkaar passen 112 producten.
Hoge snelheid Rotary Voice Coil Motor Oscillation Reciprocation Voice Coil Motor VCM
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
High Speed Micro VCM Voice Coil Motor voor optische systemen voor 3D-inspectie
| Totale slag: | 4 mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0044-0040-00A |
| Piekkracht: | 44N |
Trillingskenmerken VCM-stemspoelmotor Hoogfrequente hoogprecisiemotor
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Torsen: | 30 |
Hoge precisie VCM stem spoel motor permanente magneet mini motor laag geluid
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica, optische lens, laser |
| Type: | Micro-motor |
Soepel stem spoel actuator VCM High Power Mini Flat Servo Motor Lang leven
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, robots, UAVs, medische ventilator, 3D druk, microscopen, endoscoop |
| Type: | Servomotor |
Lichtgewicht Voice Coil Motor Modules VCM Hoge respons zonder cogging effect
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |
Elektrische high-performance actuator VCM Long Life High Efficiency Motor
| Bescherming: | IP67 |
|---|---|
| Piekkracht: | 15N |
| Leven: | Lang |
VCM-stemspoelmotoren met lage geluidsdruk en hoge precisie voor optische systemen
| Artikel 1: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Geluid: | Laag |
| Gewicht: | 20 g |
Hoge snelheid VCM stem spoel motor voor fotolithografie machine in de halfgeleider productie
| Totale slag: | 25 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 35 g |
| Maximale spanning: | 26.5V |
Hooggevoeligheid Volledig huis Voice Coil Actuator Lichtgewicht VCM Voice Coil Motor
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Levensduur: | 100 miljoen keer |
| PARTIJaantal: | Nog-YQDJ64 |

