Alle producten
zoekwoorden [ vcm ] bij elkaar passen 112 producten.
Compacte lineaire stemspiraal actuator hoge snelheid Vcm stemspiraal motor
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Aluminiumlegering Volledig afgesloten stem spoel actuator 50 mm looddraad VCM motor
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
| Stroke Length: | 7.5mm |
VCAB-serie lineaire stem spoel hoge kracht output VCM lage geluidsmotor hoge efficiëntie
| Current Range: | 4.2A |
|---|---|
| Repeatability: | High |
| Rated Power: | 2500N |
High Precision Hollow Core Motor Miniatuur VCM Lineaire Actuator voor het focussen van mobiele telefooncamera's
| Materiaal motorbehuizing: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing: | Holle kernmachines |
| Totale slag: | 20 mm |
laag geluid lichtgewicht VCAR-serie Voice Coil Motors voor de halfgeleiderindustrie
| Een beroerte: | Korte |
|---|---|
| Type spoel: | Meerdere lagen |
| Resolutie: | Hoog |
Hoge precisie Micro Voice Coil Motor voor testapparatuur
| Totale slag: | 6.2mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0015-0062-00A |
| Piekkracht: | 15N |
11V 90° slag lichtgewicht motor roterende stem spoel motor voor precisiecontrole
| Gewicht: | 18 g |
|---|---|
| Lange: | 70 mm |
| Spanning: | 11V |
Precision Rotary Voice Coil Motor Micro Linear Actuator voor automatiseringsapparatuur
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, auto-, medische, halfgeleider-, ruimtevaart-, klepbedienings-, trilplatform- en automatisering |
| Type: | Micro-motor |
Hoogfrequente rechthoekige stemspiraalmotoren voor gebruik in automatiseringsapparatuur
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
Micro Permanent Magnet Motor Lineaire ingebouwde schacht stem spoel motor voor de halfgeleiderindustrie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |

