Alle producten
zoekwoorden [ vcm ] bij elkaar passen 112 producten.
Hoogwaardige actuator Geavanceerde stem spoel actuator Eenvoudige structuur
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Actuator Constant: | 2.6N/W |
| Name: | High Performance Actuator |
Hoogfrequente VCAR-series stemspiraalmotoren voor medische beeldvorming
| Totale slag: | 56.3mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0087-0563-00A |
| Piekkracht: | 87N |
Hoge snelheid VCAR stem spoel motoren voor halfgeleider inspectie toepassingen
| Algemene dimensie: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Kenmerkend: | Hoge versnelling |
| Kleur: | Zilvergrijs |
Hoogprecisie VCAR-serie Stem spoelmotoren voor automatiseringsapparatuur
| Totale slag: | 11.2mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0262-0112-00A |
| Piekkracht: | 262N |
High Precision Micro VCAR Series Voice Coil Motors voor medische apparaten
| Beschermen functie: | Totaal ingesloten |
|---|---|
| Versnelling: | Hoog |
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
Eenvoudige stem spoel actuator vlakke miniatuur lineaire motoren voor de micro machine tool industrie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Op |
| Type: | Micro-motor |
Hoge versnelling Compact Voice Coil Motor Direct Drive Motor met controller
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |
Motor met een laag geluidsniveau voor een motor met een hoge versnelling
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
| Type: | Micro-motor |
Mini lineaire stemspiraal actuator met hoge precisie vlakke luchtvaartstemspiraalmotor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Op |
| TYPE: | Micro-motor |
Korte slag stem spoel motor modules gesloten lus servo lineaire bewegingsstadium voor CNC-machine
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |

