Alle producten
zoekwoorden [ vcm ] bij elkaar passen 112 producten.
Hoog nauwkeurige spanningsgestuurde motor zonder kern geborstelde motor licht gewicht
| Betrouwbaarheid: | Hoog |
|---|---|
| Kracht: | Hoog |
| Motortype: | Stem spoel motor |
Laag geluid Mini elektrische motor 12 Volt elektrische motor licht gewicht
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
Rotary Voice Coil Motor 0,22 N.m Rotary Voice Coil Actuator voor industriële
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Spanning: | 15.5V |
| Materiaal: | aluminiumlegering |
Hoogfrequente omgekeerde oscillerende stemspiraalmotor voor audiotoestellen
| Verpakking: | in kartonnen doos |
|---|---|
| Magneetmateriaal: | Neodymium |
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
Kleine elektrische magnetische motor stem spoel lineaire actuator hoge positioneringsnauwkeurigheid
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
| Type: | Micro-motor |
Hoogfrequente reactie Roterende stem spoel motor Hoog positioneringsnauwkeurigheid
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
|---|---|
| Versnelling: | Hoge snelheid |
| Kracht: | 6W |
Hoogresolutie, lange levensduur, lineaire bewegingsmotor, hoge nauwkeurigheid, stemspiraalmotor
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Kracht: | Hoog |
| Geluid: | Laag |
294N 50mm slag magnetische motor stem spoel motor hoge versnelling
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
| Type: | Micro-motor |
Hoogfrequente magnetische stem spoel lineaire actuator voor camerafocus
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |
Hoge precisie, laag geluid, kleine holle motor, stem spoelmotor, voor visiesystemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator, Opti |
| Type: | Micro-motor |

