Alle producten
zoekwoorden [ vcm ] bij elkaar passen 112 producten.
Hoogfrequente responsstemspoelmotor Micro lineair platform voor automatische scherpstellingssystemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Hoogfrequente stem spoel motor stadium lage snelheid DC lineair gemotoriseerde optische stadium
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, robots, UAVs, medische ventilator, optica, 3D druk, microscopen |
| Type: | Micro-motor |
High Performance Rotary Voice Coil Motor Dynamic Coil Actuator voor halfgeleiders
| Kracht: | 2W |
|---|---|
| Spanning: | 15.5V |
| Naam: | Roterende spreekspoelmotor |
0.22N.M. Piekkoppel Rotary Voice Coil 0.05mm Precision Voice Coil Actuator
| Continu koppel: | 0.12N-m |
|---|---|
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
| geluid: | Laag |
Rotary Voice Coil Motors High-Speed Peak Torque 0.22N.M Voor de halfgeleiderindustrie
| geluid: | Laag |
|---|---|
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
| Naam: | Roterende spreekspoelmotor |
Roterende motoren met hoge positieprecisie voor de vervaardiging van halfgeleiders
| Naam: | Roterende spreekspoelmotor |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering |
| geluid: | Laag |
Hoogfrequente reactie Rotary Voice Coil Actuator 0.84N.M Rotary Moving Coil Actuator
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
|---|---|
| Spanning: | 6.3V |
| Type: | Roterende Motor |
0.84N.M. Piekkoppel Rectangular Voice Coil Motor voor lasertechnologieën
| Leven: | ≥10000h |
|---|---|
| Spanning: | 6.3V |
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
Hoge precisie micro roterende spreekspoelmotoren voor optische toepassingen
| Gewicht: | 225.5g |
|---|---|
| Lengte: | 115 mm |
| Spanning: | 52.4V |
Micro Hoge Precisie Positionering Roterende Spreekspoelmotor Voor Robotarmen
| Gewicht: | 21.5g |
|---|---|
| Lengte: | 60 mm |
| Spanning: | 15.5V |

