Alle producten
zoekwoorden [ robot direct drive linear motor ] bij elkaar passen 65 producten.
Compacte snelle reactie lineaire stem spoel actuator voor automatisering robotica
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0436-0187-00A |
| gewicht ((g): | 648 |
Hiah Performance lineaire spreekspoelactuator voor precisietaken in industriële automatisering
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0105-0164-00A |
| gewicht ((g): | 150 |
Hoge precisie, snelle respons lineaire spreekspoelmotor voor automatisering en halfgeleiders
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0044-0059-00A |
| gewicht ((g): | 43 |
High Response Linear Voice Coil Actuator voor de inspectie van halfgeleiderwafers
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0044-0075-00A |
| gewicht ((g): | 38.6 |
2.6N High Performance Actuator High Speed Actuator met geavanceerde regelparameters
| Speed: | High Speed (rpm) |
|---|---|
| Resistance: | DC |
| Actuator Constant: | 2.6N/W |

