Alle producten
zoekwoorden [ robot direct drive linear motor ] bij elkaar passen 65 producten.
Laag geluid Hoogwaardige actuator lineaire stem spoel motor voor eerste hulp medische
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica, optische lens |
| Type: | Servomotor |
Hoogfrequentie-respons-stemspoel actuator VCM-stemspoelmotor voor klepbesturing
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
| type: | Micro-motor |
Hoogprecisie-stemspoelmotor Vibratiemotoren voor automatische positioneringssystemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
Miniatuur DC cilindrische stemspiraalmotoren voor optische systemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |
High Speed Linear Actuator Rotary Voice Coil Motors voor monteurs
| Posten: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Modelnummer: | VARS0706-014-00A |
| Maximumreis (mm): | 14 |
Micro High-Speed Voice Coil Motor Module voor microscoopfocus scannen
| Snelheid (tpm): | Hoge snelheid |
|---|---|
| Bouw: | Permanente magneet |
| Communicatieprotocol: | Modbus, Profibus, Profinet |
High Response Micro VCM Voice Coil Motor Actuator voor Vibration Microscope Platform
| Type: | de lineaire motor van de stemrol |
|---|---|
| Productmodel: | VCAR0014-0250-00A |
| Piekkracht: | 14N |
Micro-flexible trillingsmotoren voor hoogfrequente transportersystemen en voedingssystemen
| Bescherm de functie: | Volledig ingesloten |
|---|---|
| Model: | VCAZ0010-0020-00A |
| Aantal Polen: | 10 |
High Precision Hollow Core Motor Miniatuur VCM Lineaire Actuator voor het focussen van mobiele telefooncamera's
| Materiaal motorbehuizing: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing: | Holle kernmachines |
| Totale slag: | 20 mm |
High Torque Rotary Voice Coil Motor Mini Elektromagnetische Motor Voor Flight Controller
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica, optische lens |
| Type: | Micro-motor |

