Alle producten
zoekwoorden [ robot direct drive linear motor ] bij elkaar passen 65 producten.
Hoog versnellingsstemspoelmotor micro-elektrische lineaire actuator voor medische pompen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, auto, elektrische fiets, microscoop, robot, medische ventilatoren, optisch project, laserappar |
| Type: | Micro-motor |
Hoogfrequente responsstemspoelmotor Micro lineair platform voor automatische scherpstellingssystemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Hoogprecisie gelijkstroommotoren voor de uitvoering van mechanische onderdelen
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Koppel: | Verzoeken |
6 mm Travel Voice Coil Motor High Precision Magnetische aandrijving motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Optisch project, Lasermateriaal, Halfgeleider |
| Type: | Micro-motor |
Micro Hoge Precisie Positionering Roterende Spreekspoelmotor Voor Robotarmen
| Gewicht: | 21.5g |
|---|---|
| Lengte: | 60 mm |
| Spanning: | 15.5V |
Mini lineaire stemspiraal actuator met hoge precisie vlakke luchtvaartstemspiraalmotor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Op |
| TYPE: | Micro-motor |
VCM-stemspoelmotor met lage resolutie cilindrische stemspoelmotor met robotarm
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Korte reactietijd Stem spoel motor modules Hoog nauwkeurig lineair positioneringsstadium
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Volledig afgesloten stemspiraal motor lineaire actuatoren voor halfgeleiderapparatuur
| Ononderbroken Kracht: | 4.2N |
|---|---|
| Maximale spanning: | 26.6V |
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
48V Hoge precisie spreekspoelmotor modules met volledig gesloten ontwerp voor de robotica-industrie
| Communicatieprotocol: | Modbus, Profibus, Profinet |
|---|---|
| Bouw: | Permanente magneet |
| Vermogensbereik: | 66W |

