Alle producten
zoekwoorden [ robot direct drive linear motor ] bij elkaar passen 65 producten.
Automatiseringssystemen VCM Stem spoel motor Micro motor voor transport systeem
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Torsen: | Verzoeken |
Hoogprecisie stemspiraal motormodule gesloten lus stemspiraal lineaire fase
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |
Custom High Frequency Voice Coil Motor met dragende Voice Coil Lineaire Actuator
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets |
| Type: | Micro-motor |
Mini Voice Coil lineaire actuator rechthoekige motor X-Y-asbewegingen voor de halfgeleider
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| TYPE: | Micro-motor |
Korte slag stem spoel motor modules gesloten lus servo lineaire bewegingsstadium voor CNC-machine
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |
High-precision Custom High Frequency Voice Coil Motor met lager voor klepbewerking
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Type: | Servomotor |
| Frequentie: | 50/60 Hz |
High Precision 90 Grade Rotary Voice Coil Motor voor scansystemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer: | VARS0017-090-00A |
| Versnelling: | Variabele snelheid |
Respiratorische motor haptische feedback motor 2.5A VCM stem spoel actuator
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
Hoge precisie VCM stem spoel motor voor 3D inspectie toepassingen
| Totale slag: | 6.4mm |
|---|---|
| model: | VCAR0007-0064-00A |
| Piekkracht: | 7.8N |
Micro Linear Voice Coil Motor Drive Shaft Actuator Voor Cnc Lasersnijden
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Verplaatsing: | Borstel |
| Modelnummer: | VCAB0022-0448-00A |

