Alle producten
zoekwoorden [ robot direct drive linear motor ] bij elkaar passen 65 producten.
Hoogfrequentie-respons 6.9A VCM-stemspoelmotor Micro Direct Drive-motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Optisch project, Lasermateriaal, Halfgeleider |
| Type: | Micro-motor |
25 V hoogfrequente trillingsmotor voor endoscopische robots
| Motortype: | Trillingsmotoren |
|---|---|
| Piekkracht: | 20.5N |
| Maat: | 10 mm x 10 mm x 3 mm |
74 mm breedte hoge snelheid trillende vlakke lineaire stem spoelmotoren voor CNC-machinewerktuigen 12.3N continue kracht
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VCAP0030-0200-00A |
| Continuous Force: | 12.3N |
Hoogfrequente lineaire actuator stem spoel VCM motor gebruikt voor geautomatiseerde robots
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
| Type: | Micro-motor |
Goede kwaliteit Hoogprecisie Stem spoel motor Professionele aanpassing
| Batch Number: | YET-YQDJ13 |
|---|---|
| Cost: | Low |
| Force: | High |
SUPT Motion Voice Coil Motor Actuator TBD Micro Voice Coil Actuator
| Spanning ((V): | 26.9 |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | TBD |
| Gebruik: | BOOT, Auto, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
Hoogfrequente luidruchtigheid VCAB-serie lineaire stemspiraalmotoren voor precisieinspectieapparatuur
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0087-0563-00A |
| Gewicht: | 177g |
294N 50mm slag magnetische motor stem spoel motor hoge versnelling
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
| Type: | Micro-motor |
Elektrische motoren met hoge versnelling, kleine massa, bewegende spoel actuator, mini plat type
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Op |
| Type: | Micro-motor |
Elektrische motor met een lage inductantie, lineaire actuator, motor met een hoge respons, stemspiraal
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |

