Alle producten
zoekwoorden [ robot direct drive linear motor ] bij elkaar passen 65 producten.
Eenvoudige stem spoel actuator vlakke miniatuur lineaire motoren voor de micro machine tool industrie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Op |
| Type: | Micro-motor |
High Speed Linear Motor voor twee-dimensionale spiegel Mini Linear Actuator Motor
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Hoogfrequente stem spoel motor stadium lage snelheid DC lineair gemotoriseerde optische stadium
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, robots, UAVs, medische ventilator, optica, 3D druk, microscopen |
| Type: | Micro-motor |
Grote kracht lineaire motor actuator 10 mm slag modulair ontwerp rechthoekige stem spoel motoren
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| TYPE: | Micro-motor |
High Thrust Linear Motor Actuator Rectangular Voice Coil Motor voor de micro machine tool industrie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| TYPE: | Micro-motor |
Hoge snelheid, hoge precisie, rechthoekige lineaire motoractuatoren voor industriële robots
| Modelnummer: | VCAS0013-0343-00A |
|---|---|
| Stroombron: | Elektriciteit |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Lineaire motor bestuurder controle kaart COPLEY borstelloze bestuurder voor hoge respons en hoge versnelling
| Specificaties: | Xtl-230-18 |
|---|---|
| Gewicht: | 35g |
| Algemene afmetingen: | 200*400*602mm |
Lichtgewicht lineaire motor actuator hoge snelheid lineaire elektrische motor hoge frequentie
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Piekkracht: | 2.1N |
| PARTIJaantal: | Nog-YQDJ23 |
Hoogfrequente rechthoekige stemspiraalmotoren voor gebruik in automatiseringsapparatuur
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
Servo-lineaire motor met hoge versnelling
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Type: | Servomotor |
| Bescherm de functie: | Volledig ingesloten |

