Alle producten
zoekwoorden [ high precision linear voice coil motor ] bij elkaar passen 226 producten.
High Positioning Accuracy Linear Voice Coil Motor voor pick and place systemen
| Geluidsniveau: | Laag |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Hoog |
| Spanningsbereik: | 24.3V |
2500N lineaire stemspiraalmotor laag energieverbruik bewegende magneet stemspiraal actuator
| Voltage Range: | 5.4V |
|---|---|
| Stroke Length: | 3mm |
| Current Range: | 1.2A |
Hoogfrequente luidruchtigheid VCAB-serie lineaire stemspiraalmotoren voor precisieinspectieapparatuur
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0087-0563-00A |
| Gewicht: | 177g |
Micro-magnetische actuator lineaire stem spoel motor module voor dunne plaat laser snijmachines
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer: | VCAH0040-0240-00A |
| Totale slag: | 24 mm |
Hiah Performance lineaire spreekspoelactuator voor precisietaken in industriële automatisering
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0105-0164-00A |
| gewicht ((g): | 150 |
Hiah Stabiliteit Lineaire Spreekspoelmotor voor Snelle Camera Autofocus Systemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0044-0040-00A |
| gewicht ((g): | 46.5 |
Mini lineaire stemspiraal actuator met hoge precisie vlakke luchtvaartstemspiraalmotor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Op |
| TYPE: | Micro-motor |
Hoogfrequente lineaire stemspiraal actuator platte elektrische gelijkstroommotoren
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Torsen: | Verzoeken |
Hoogfrequente responsstemspoelmotor Micro lineair platform voor automatische scherpstellingssystemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
High Speed Linear Voice Coil Actuator Flat Type Voice Coil Motor
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Force: | High |
| Lifetime: | Long |

