Alle producten
zoekwoorden [ high precision linear voice coil motor ] bij elkaar passen 226 producten.
High-precision miniatuur axiale lineaire stem spoel motoren voor laser snijden
| Productsoort: | de lineaire motor van de stemrol |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets |
| Resolutie: | hoog |
Hoge respons precisie lineaire spreekspoelmotor voor microbewegingsbesturing van halfgeleiders
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0262-0112-00A |
| gewicht ((g): | 285 |
High-precision lineaire stem spoel motor VCAB-serie voor laag geluid en soepele werking
| Load Capacity: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 28V |
| Linearity: | High |
High-precision lineaire stem spoel motor borstelloze directe aandrijving motor met as
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |
Hoge precisie VCM stem spoel motor permanente magneet mini motor laag geluid
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica, optische lens, laser |
| Type: | Micro-motor |
High Acceleration Linear Voice Coil Motor High Motion Micro Motor voor 3D-printen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
High Precision Coreless Mini Flat Linear Voice Coil Motors Voor Micro Machine Tool Industrie
| Krachtuitgang: | tot en met 500 N |
|---|---|
| Posten: | Mini Electric Motors |
| Haven: | Shanghai. |
High Precision Micro Flat Linear Voice Coil Motor voor het snijden van halfgeleiders met laser
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAP0030-0200-00A |
| Piekkracht: | 30N |
VCM-stemspoelmotoren met lage geluidsdruk en hoge precisie voor optische systemen
| Artikel 1: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Geluid: | Laag |
| Gewicht: | 20 g |
High Frequency Linear Voice Coil Motors voor halfgeleidertoepassingen
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Load Capacity: | High |
| Resolution: | High |

