Alle producten
zoekwoorden [ high precision linear voice coil motor ] bij elkaar passen 226 producten.
Hoge resolutie VCM-stemspiraalmotoren met nauwkeurige positionering voor medische apparaten
| Een beroerte: | 6.4mm |
|---|---|
| Grootte: | klein |
| Resolutie: | Hoog |
High Torque Rotary Voice Coil Motor Mini Elektromagnetische Motor Voor Flight Controller
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica, optische lens |
| Type: | Micro-motor |
High Speed Rotary Voice Coil Motor VCM 54g Roterende met 0,05 mm nauwkeurigheid
| Leven: | 10.000 uur |
|---|---|
| Grootte: | 50*50*50 mm |
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
High Speed Linear Voice Coil Actuator voor optische lens-autofocussystemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0436-0187-00A |
| gewicht ((g): | 648 |
High Precision Micro Rotary Voice Coil Motor voor spiegels Low Noise Design
| Bescherm de functie: | Volledig ingesloten |
|---|---|
| Productmodel: | VARS0706-014-00A |
| Piekkoppel: | 7.1 N.m. |
7.2mm Volledig huis stem spoel actuator lineaire stem spoel gemotoriseerde lineaire aandrijving motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| type: | Micro-motor |
12 Takt lineaire stem spoel motor met een hoge herhaalbaarheid Micro Voice Coil Actuator
| Speed Range: | High Speed |
|---|---|
| Linearity: | High |
| Load Capacity: | High |
Micro Linear Voice Coil Motor Drive Shaft Actuator Voor Cnc Lasersnijden
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Verplaatsing: | Borstel |
| Modelnummer: | VCAB0022-0448-00A |
Micro-cilindrische lineaire stemspiraalmotoren voor trillende microscoopstadia
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gewicht: | 45.2 g |
| Modelnummer: | VCAR0087-0062-00A |
Halvegeleiderindustrie bereiken van hoge precisie micro lineaire stem spoel actuator
| Productmodel: | VCAP0020-0068-00A |
|---|---|
| Continu kracht: | 5.3N |
| Gewicht: | Licht |

