Alle producten
zoekwoorden [ high precision linear voice coil motor ] bij elkaar passen 226 producten.
High-Speed Rectangular Voice Coil lineaire motoren voor industriële robotarm aandrijvingen
| Bescherm de functie: | Volledig ingesloten |
|---|---|
| Modelnummer: | VCAS0013-0343-00A |
| Controlemethode: | Elektronisch |
Lichte, hooglineaire lineaire stemspiraalmotoren met weinig geluid voor de automatiseringsindustrie
| Repeatability: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 24V |
| Speed Range: | High |
Hoge versnelling micro-cilindrische stem spoel motor directe aandrijving motor gebruikt in robots
| Pakket: | kartonnen verpakkingen |
|---|---|
| Een beroerte: | Korte |
| Stroom: | Laag |
Laag geluid Hoogwaardige actuator lineaire stem spoel motor voor eerste hulp medische
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica, optische lens |
| Type: | Servomotor |
Hoogfrequente, hoog betrouwbare, meerlaagse Vcm-stemspoelmotor
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
|---|---|
| Kracht: | Hoog |
| Stroom: | Laag |
High Speed Linear Actuator Rotary Voice Coil Motors voor monteurs
| Posten: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Modelnummer: | VARS0706-014-00A |
| Maximumreis (mm): | 14 |
11.5V ademhalingsprecisie High Performance Actuator Voice Coil Motor
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Kracht: | 2500 N |
| PARTIJaantal: | Nog-YQDJ62 |
Hoog nauwkeurige positionering van de hangerhoek Rotary Voice Coil Motors voor snelle spiegels
| Huismateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Posten: | Mini Electric Motors |
| Productmodel: | VARS0022-032-00A |
Hoogfrequente VCAR-series stemspiraalmotoren voor medische beeldvorming
| Totale slag: | 56.3mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0087-0563-00A |
| Piekkracht: | 87N |
Hoge Snelheid Micro Roterende Voice Coil Motor voor Automatische Focusapparatuur voor Optische Lenzen
| Gewicht: | 350g |
|---|---|
| Lengte: | 169mm |
| Spanning: | 26V |

