Alle producten
zoekwoorden [ high precision linear voice coil motor ] bij elkaar passen 226 producten.
Hoogfrequente respons lineaire spreekspoelmotor voor 3C elektronica productie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0087-0563-00A |
| gewicht ((g): | 177 |
24V High Response Linear Voice Coil Motor voor 3C Electronics Assembly
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0033-0099-00A |
| gewicht ((g): | 5.87 |
Geluidsarme, zeer stabiele lineaire spreekspoelmotor voor medische scanners
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0087-0563-00A |
| gewicht ((g): | 177 |
Hoogfrequente reactie lineaire stem spoel motor zonder cogging effect voor klep besturing
| Bouw: | Permanente magneet |
|---|---|
| Verplaatsing: | Borstel |
| Productmodel: | VCAB0015-0062-00A |
High Frequency Linear Voice Coil Motor met as voor optische systemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
High Precision Positioning High Response Rotary Voice Coil Motor voor optische scanning
| Bescherm de functie: | Volledig ingesloten |
|---|---|
| Toepassing: | Automatisch Product |
| Spanning: | 6.7V |
Hoge snelheid lineaire spreekspoelmotor Hoge precisie lineaire motor
| Productsoort: | De lineaire Motor van de Stemrol met Schacht |
|---|---|
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
| Stroklengte: | 12 mm |
19mm slag lineaire stem spoel motor hoge precisie 29V gelijkstroom motor
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
|---|---|
| Stroombereik: | 4.9A |
| Resolutie: | Hoog |
High Force Output Linear Coil Actuator High Repeatability Linear Voice Coil
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Hoog |
| Lineariteit: | Hoog |
XY Permanente Magneten Motor Lineaire Stem spoel motor Hoog nauwkeurigheid
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Op |
| Type: | Micro-motor |

