Alle producten
zoekwoorden [ high precision linear voice coil motor ] bij elkaar passen 226 producten.
Precision Rotary Voice Coil Motor Micro Linear Actuator voor automatiseringsapparatuur
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, auto-, medische, halfgeleider-, ruimtevaart-, klepbedienings-, trilplatform- en automatisering |
| Type: | Micro-motor |
Micro Hoge Precisie Positionering Roterende Spreekspoelmotor Voor Robotarmen
| Gewicht: | 21.5g |
|---|---|
| Lengte: | 60 mm |
| Spanning: | 15.5V |
Precision Test Voice Coil Motor High Frequency Outlet Type Voice Coil Actuator
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
|---|---|
| Connector: | Molex |
| Resolution: | Hight |
Hoge precisie VCM stem spoel motor voor 3D inspectie toepassingen
| Totale slag: | 6.4mm |
|---|---|
| model: | VCAR0007-0064-00A |
| Piekkracht: | 7.8N |
Stroklengte 75 mm lineaire motor actuator Aluminium legering lineaire stem spoel motor
| Current: | 4A |
|---|---|
| Weight: | Low |
| Stroke Length: | 75mm |
4.9A Stroomlineaire stemspiraalmotor met hoge versnelling Compacte lineaire actuator
| Peak force: | 65N |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
High Response Linear Voice Coil Actuator voor de inspectie van halfgeleiderwafers
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0044-0075-00A |
| gewicht ((g): | 38.6 |
Compacte lineaire stemspiraal actuator hoge snelheid Vcm stemspiraal motor
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Korte reactietijd Stem spoel motor modules Hoog nauwkeurig lineair positioneringsstadium
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Roterende motoren met hoge positieprecisie voor de vervaardiging van halfgeleiders
| Naam: | Roterende spreekspoelmotor |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering |
| geluid: | Laag |

