Alle producten
zoekwoorden [ high performance motor camera precision ] bij elkaar passen 72 producten.
Hiah Stabiliteit Lineaire Spreekspoelmotor voor Snelle Camera Autofocus Systemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0044-0040-00A |
| gewicht ((g): | 46.5 |
Hoge precisie 0,05 mm stem spoel motor DC lineaire actuator voor industriële automatisering
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
Hoge precisie lichtgewicht VCM stem spoel motor voor de luchtvaart
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
| Type: | Micro-motor |
Micro Permanent Magnet Motor Lineaire ingebouwde schacht stem spoel motor voor de halfgeleiderindustrie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Lichtgewicht Hoge respons Hollow Core Motor Voice Coil Motors voor visuele beeldsystemen
| Productmodel: | VCAD0120-0200-00A |
|---|---|
| Totale slag: | 20 mm |
| Spanning: | 78V |
Hoogrespons VCM-stemspoelmotor Hoog positioneringsnauwkeurigheidsstemspoelactuator
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Kracht: | 2500 N |
| Spanning: | D.C. |
Hoogresolutie, lange levensduur, lineaire bewegingsmotor, hoge nauwkeurigheid, stemspiraalmotor
| Gewicht: | Licht |
|---|---|
| Kracht: | Hoog |
| Geluid: | Laag |
6 mm Travel Voice Coil Motor High Precision Magnetische aandrijving motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Optisch project, Lasermateriaal, Halfgeleider |
| Type: | Micro-motor |
Aluminiumlegering Volledig afgesloten stem spoel actuator 50 mm looddraad VCM motor
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
| Stroke Length: | 7.5mm |
Versatile holle kern stem spoel motor voor optische scanning positionering en meting
| Continu kracht ((N): | 53N |
|---|---|
| Stroom: | 2.5A |
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |

