Alle producten
zoekwoorden [ high performance motor camera precision ] bij elkaar passen 72 producten.
High Speed Linear Actuator Rotary Voice Coil Motors voor monteurs
| Posten: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Modelnummer: | VARS0706-014-00A |
| Maximumreis (mm): | 14 |
High Precision Coreless Mini Flat Linear Voice Coil Motors Voor Micro Machine Tool Industrie
| Krachtuitgang: | tot en met 500 N |
|---|---|
| Posten: | Mini Electric Motors |
| Haven: | Shanghai. |
High-Speed Voice Coil Motor Module voor de elektronica-industrie
| Type: | Modulaire motoren |
|---|---|
| Nominale stroom: | 10.7 A |
| modulairheid: | Modulair ontwerp |
High Precision Micro Rotary Voice Coil Motor gebruikt voor wafer uitlijning
| Gewicht: | 21.5g |
|---|---|
| Lengte: | 60 mm |
| Spanning: | 15.5V |
Hoogfrequente, hoog betrouwbare, meerlaagse Vcm-stemspoelmotor
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
|---|---|
| Kracht: | Hoog |
| Stroom: | Laag |
Hoogfrequente lineaire actuator stem spoel VCM motor gebruikt voor geautomatiseerde robots
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator |
| Type: | Micro-motor |
Hoogprecisie-stemspoelmotor Vibratiemotoren voor automatische positioneringssystemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
7.2mm Volledig huis stem spoel actuator lineaire stem spoel gemotoriseerde lineaire aandrijving motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| type: | Micro-motor |
Hoog laadvermogen lineaire stem spoel motoren hoge precisie voor de automatiseringsindustrie
| Resolutie: | Hoog |
|---|---|
| Productsoort: | De lineaire Motor van de Stemrol met Schacht |
| Nominaal vermogen: | 2500 N |
Laag lawaai temperatuur trillingsmotor licht gewicht Compacte structuur
| Efficiency: | High Efficiency |
|---|---|
| Structure: | Compact Structure |
| Size: | Small Size |

