Alle producten
zoekwoorden [ high performance motor camera precision ] bij elkaar passen 72 producten.
Hoge versnelling Compact Voice Coil Motor Direct Drive Motor met controller
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |
High Frequency Linear Voice Coil Motor met as voor optische systemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, medisch ademhalingsapparaat, microscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Magnet lineaire elektrische motoren stem spoel motor VCM High Frequency lineaire actuator
| Spanning ((V): | 44.9 |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | TBD |
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets |
Hoogprecisie gelijkstroommotoren voor de uitvoering van mechanische onderdelen
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Koppel: | Verzoeken |
19mm slag lineaire stem spoel motor hoge precisie 29V gelijkstroom motor
| Positioneringsnauwkeurigheid: | Hoog |
|---|---|
| Stroombereik: | 4.9A |
| Resolutie: | Hoog |
High Positioning Accuracy Linear Voice Coil Motor voor pick and place systemen
| Geluidsniveau: | Laag |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Hoog |
| Spanningsbereik: | 24.3V |
Micro Hoge Precisie Positionering Roterende Spreekspoelmotor Voor Robotarmen
| Gewicht: | 21.5g |
|---|---|
| Lengte: | 60 mm |
| Spanning: | 15.5V |
24V High Response Linear Voice Coil Motor voor 3C Electronics Assembly
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Productmodel: | VCAB0033-0099-00A |
| gewicht ((g): | 5.87 |
Hoogfrequente reactie Roterende stem spoel motor Hoog positioneringsnauwkeurigheid
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
|---|---|
| Versnelling: | Hoge snelheid |
| Kracht: | 6W |
Lange levensduur, geruisarme VCM-stemspoelmotor voor industriële automatisering
| Grootte: | klein |
|---|---|
| Gewicht: | 7.9 g |
| Geluid: | Laag |

