Alle producten
zoekwoorden [ high performance motor camera precision ] bij elkaar passen 72 producten.
Hoogfrequente omgekeerde oscillerende stemspiraalmotor voor audiotoestellen
| Verpakking: | in kartonnen doos |
|---|---|
| Magneetmateriaal: | Neodymium |
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
Volledig afgesloten stemspiraal motor lineaire actuatoren voor halfgeleiderapparatuur
| Ononderbroken Kracht: | 4.2N |
|---|---|
| Maximale spanning: | 26.6V |
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
Hoogfrequente flexibel trillende stemspiraalmotoren voor robotvisie-systemen
| Motortype: | Trillingsmotoren |
|---|---|
| Piekkracht: | 20.5N |
| Grootte: | 10 mm x 10 mm x 3 mm |
High Precision Rotary Voice Coil Motor voor Micro Bulk Feeding van halfgeleiders
| Gewicht: | 50,4 g |
|---|---|
| Lengte: | 75 mm |
| Spanning: | 6.3V |
High Response Micro VCM Voice Coil Motor Actuator voor Vibration Microscope Platform
| Type: | de lineaire motor van de stemrol |
|---|---|
| Productmodel: | VCAR0014-0250-00A |
| Piekkracht: | 14N |
Micro High-Speed Voice Coil Motor Module voor microscoopfocus scannen
| Snelheid (tpm): | Hoge snelheid |
|---|---|
| Bouw: | Permanente magneet |
| Communicatieprotocol: | Modbus, Profibus, Profinet |
Industriële miniatuur trillingsmotoren High Efficiency Vibratory Motor VCAZ serie
| Current: | Low Current |
|---|---|
| Peak force(N): | 20.5 |
| Temperature: | High Temperature |
Hoogfrequente lineaire elektromotor actuator Rechthoekig type actuator
| Modelnummer: | VCAS0002-0498-00A |
|---|---|
| Grootte: | 80 mm |
| Piekkracht: | 2.1N |
High Resolution Linear Voice Coil Motor met as voor industriële automatisering
| Productsoort: | De lineaire Motor van de Stemrol met Schacht |
|---|---|
| Herhaalbaarheid: | Hoog |
| Nominale snelheid: | 100HZ (T/MIN) |
High Precision Positioning High Response Rotary Voice Coil Motor voor optische scanning
| Bescherm de functie: | Volledig ingesloten |
|---|---|
| Toepassing: | Automatisch Product |
| Spanning: | 6.7V |

