Alle producten
zoekwoorden [ high frequency rotary voice coil actuator ] bij elkaar passen 30 producten.
Rectangular Voice Coil Actuator High Acceleration Permanent Magnet Actuator
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
High Precision Micro Rotary Voice Coil Motor voor spiegels Low Noise Design
| Bescherm de functie: | Volledig ingesloten |
|---|---|
| Productmodel: | VARS0706-014-00A |
| Piekkoppel: | 7.1 N.m. |
Swing Type Rotary Voice Coil Motor Hoog Frequentie van Beweging
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
Mini lineaire stemspiraal actuator met hoge precisie vlakke luchtvaartstemspiraalmotor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Op |
| TYPE: | Micro-motor |
Eenvoudige stem spoel actuator vlakke miniatuur lineaire motoren voor de micro machine tool industrie
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Op |
| Type: | Micro-motor |
Hoogfrequente reactie Roterende stem spoel motor Hoog positioneringsnauwkeurigheid
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
|---|---|
| Versnelling: | Hoge snelheid |
| Kracht: | 6W |
Precision Rotary Voice Coil Motor Micro Linear Actuator voor automatiseringsapparatuur
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, auto-, medische, halfgeleider-, ruimtevaart-, klepbedienings-, trilplatform- en automatisering |
| Type: | Micro-motor |
Korte reactietijd Rotary Voice Coil Micro Voice Coil Actuator Voor Valve Brake
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, medisch, halfgeleider, ruimte, klepcontrole, trillingsplatform en de |
| Type: | Micro-motor |
7.2mm Volledig huis stem spoel actuator lineaire stem spoel gemotoriseerde lineaire aandrijving motor
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| type: | Micro-motor |
Hoogprecisie gelijkstroommotoren voor de uitvoering van mechanische onderdelen
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Koppel: | Verzoeken |

