Alle producten
zoekwoorden [ high frequency rotary voice coil actuator ] bij elkaar passen 30 producten.
Lichtgewicht High Frequency Rotary Voice Coil Motor voor het hanteren van manipulator
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
Hoogfrequente lineaire stemspiraal actuator platte elektrische gelijkstroommotoren
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, Huistoestel, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, |
|---|---|
| Type: | Micro-motor |
| Torsen: | Verzoeken |
Hoogfrequente hogesnelheidsroterende stemspiraalmotor voor laserfocus
| Versnelling: | Hoge snelheid |
|---|---|
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
| Continu koppel: | 0.1N-m |
Hoogfrequente reactie Rotary Voice Coil Actuator 0.84N.M Rotary Moving Coil Actuator
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |
|---|---|
| Spanning: | 6.3V |
| Type: | Roterende Motor |
High Precision Positioning High Response Rotary Voice Coil Motor voor optische scanning
| Bescherm de functie: | Volledig ingesloten |
|---|---|
| Toepassing: | Automatisch Product |
| Spanning: | 6.7V |
Hoge snelheid Rotary Voice Coil Motor Oscillation Reciprocation Voice Coil Motor VCM
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOAT, Auto, Elektrische fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica |
| Type: | Micro-motor |
Hoogfrequente luiditeit hogesnelheid roterende stem spoel motor voor laser snijden
| Aandrijvingstype: | Stem spoel |
|---|---|
| Piekkoppel: | 22 nm |
| Maximale spanning: | 15.5V |
Hoge nauwkeurigheid Rotary Voice Coil Motor Moving Coil Actuator voor het scherpstellen van de lens Slider
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, 3D Druk, Microscoop, Robot, Medische Ventilator, Optisch project |
| Type: | Micro-motor |
High Speed Linear Actuator Rotary Voice Coil Motors voor monteurs
| Posten: | Mini Electric Motors |
|---|---|
| Modelnummer: | VARS0706-014-00A |
| Maximumreis (mm): | 14 |
Hoogfrequente omgekeerde oscillerende stemspiraalmotor voor audiotoestellen
| Verpakking: | in kartonnen doos |
|---|---|
| Magneetmateriaal: | Neodymium |
| Nauwkeurigheid: | 0.05 mm |

