Alle producten
zoekwoorden [ zero hysteresis voice coil motor ] bij elkaar passen 22 producten.
Inner Through Hole Voice Coil Motor 16mm Travel 75N Miniatuur Voice Coil Actuator
| Rated Power: | 2500N |
|---|---|
| Product model: | VCAD0075-0160-00A |
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
Hoogfrequente VCAR-series stemspiraalmotoren voor medische beeldvorming
| Totale slag: | 56.3mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0087-0563-00A |
| Piekkracht: | 87N |
Versatile holle kern stem spoel motor voor optische scanning positionering en meting
| Continu kracht ((N): | 53N |
|---|---|
| Stroom: | 2.5A |
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
Hoge precisie, laag geluid, kleine holle motor, stem spoelmotor, voor visiesystemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, 3D Druk, Microscoop, Endoscoop, Robot, Medische Ventilator, Opti |
| Type: | Micro-motor |
Lichtgewicht Hoge respons Hollow Core Motor Voice Coil Motors voor visuele beeldsystemen
| Productmodel: | VCAD0120-0200-00A |
|---|---|
| Totale slag: | 20 mm |
| Spanning: | 78V |
Miniatuur DC cilindrische stemspiraalmotoren voor optische systemen
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | BOOT, Auto, Elektrische Fiets, UAV, robot, Medische ventilator, microscoop, endoscoop, optica, optis |
| Type: | Micro-motor |
Zero-backlash lineaire servomotor, ijzerloze lineaire directe aandrijving
| Garantie: | 3 maanden tot 1 jaar |
|---|---|
| Piekkracht ((N):: | 240 |
| Piekstroom (Ampèren):: | 4.8 |
High Acceleration Hollow Core Motor Voice Coil Actuator For Optical Focusing
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Productmodel: | VCAD0120-0200-00A |
| Commutatie: | Borstel |
Laag geluid Holle kernmotor Laag energieverbruik Micro Voice Coil Actuator
| Peak force: | 75N |
|---|---|
| Maximum travel(mm): | 16 |
| Enter the length of the coil(mm): | 51mm |
High Precision Micro Hollow Core Motor Voice Coil Actuator voor optisch systeem
| Bescherm de functie: | Volledig ingesloten |
|---|---|
| Ononderbroken Kracht: | 53N |
| Grootte: | klein |

